FOTOBUDKA

Nasza fotobudka to najnowocześniejszy sprzęt do robienia zdjęć, który każdą imprezę uczyni niezapomnianą. Zapewniamy masę szalonych gadżetów oraz opiekę asystenta. Fotobudka świetnie sprawdzi się na każdej imprezie – weselu, osiemnastce, chrzcinach, wieczorze panieńskim, baby shower, urodzinach, uroczystości rodzinnej i evencie firmowym!


CHODZĄCE MASKOTKI

Chodząca maskotka to wielki strój maskotki, w którą ubiera się animator, żeby zabawiać dzieci. Posiadamy maskotkę wielkiego Minionka. Dzieci i dorośli uwielbiają i kochają te żółte, rozrabiające stworki. Prócz Minionka posiadamy w ofercie Myszkę Minnie, Myszkę Mickey, bałwanka Olafa i królika Bugs’a. Chodzące maskotki świetnie sprawdzi się na urodzinach, weselach i eventach. Wszyscy goście uwielbiają sobie robić z nimi zdjęcia, które będą stanowiły świetną pamiątkę po zabawie.


MALOWANIE BUZIEK

Specjalizujemy się w malowaniu twarzy oraz rączek. Potrafimy wyczarować piękne motyle, pantery, tygrysy oraz postaci z bajek. Używamy tylko bezpiecznych farbek do twarzy posiadających atest.


WIELKIE BAŃKI MYDLANE

Jaka jest reakcja dziecka, które pierwszy raz w życiu widzi bańkę mydlaną o długości kilku metrów? Wielki uśmiech, błyszczące oczy i podskoki radości! Ten uśmiech się powiększa, gdy dzieci same uczą się puszczać wielkie bańki mydlane. Apogeum szczęścia jest osiągane, gdy każde dziecko zostanie zamknięte w Ogromnej Bańce Mydlanej. Chociaż… nie jeden dorosły też się skusi.


TATUAŻE BROKATOWE

Tatuaże brokatowe są świetną atrakcją zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Stanowią również alternatywę w stosunku do malowania buziek. Wykonane przez nas tatuaże brokatowe utrzymują się na skórze, aż do tygodnia!


MODELOWANIE BALONÓW

Impreza dla dzieci bez skręcania baloników? Oj, dzieci by nam nie wybaczyły. Najpopularniejsze oczekiwania dziewczynek to balonowe serduszka, kwiatki i biedronki. Chłopcy wybierają najczęściej pieski, miecze i samoloty. Wszystkie dzieci natomiast kochają patrzeć jak animator modeluje dla nich wybrany wzór balonika.


PINIATY

Piniata jest specjalnie przygotowaną kulą wypełnioną słodyczami. Może mieć różny kształt oraz wygląd w zależności od preferencji dziecka lub dorosłych. Zadaniem solenizanta (lub wszystkich dzieci w przypadku animacji weselnych) jest rozbicie kuli, niekiedy z zawiązanymi oczami, aby wyleciały z niej wszystkie słodycze.


CHUSTA ANIMACYJNA

Chusta animacyjna jest to wielka, kolorowa chusta, którą można wykorzystać do wielu zabaw. Dzieci uwielbiają pod nią leżeć oraz być w niej zawijane. Chusta stanowi fantastyczne przeżycia nie tylko dla starszych dzieci, ale również dla maluszków, które odbierają zabawę poprzez kolory, powiew powietrza i dotyk.


KĄCIK PLASTYCZNY

Kącik plastyczny to idealne miejsce dla nieśmiałka. Wspólne rysowanie pozwala poznać inne dzieci i zacząć wspaniałą zabawę. W naszym kąciku znajdują się kolorowe kredki, mazaki, stempelki, naklejki i oczywiście dużo kolorowanek.


BUKIETY BALONOWE

Walentynki, Dzień Kobiet lub urodziny zbliżają się nieubłagalnie, a pomysłu na prezent brak? Dla babci, mamy i córki polecamy balonowe bukiety. Każda mała księżniczka będzie zachwycona takim prezentem od swojego taty lub brata. Balonowe bukiety sprawdzą się również idealnie jako weselne podziękowania dla rodziców. Dostępne są bukiety małe (7 kwiatów) oraz giganty (25 kwiatów). A dla każdego chłopca polecamy balonowe, zwierzątkowo-samolotowe bukiety.


ILUZJONISTA

Iluzja fascynuje dzieci, młodzież i dorosłych. Nasz iluzjonista specjalizuje się w występach scenicznych oraz iluzji z bliska. Nie obiecujemy, że zdradzi swoje tajniki wiedzy, ale obiecujemy, że będziecie zafascynowani jego sztuczkami i jeszcze kilka dni po występie będziecie się zastanawiać: jak to możliwe, że na Waszych oczach karta stała się banknotem?


DMUCHAŃCE

Dla bardzo wymagających Klientów w naszej ofercie mamy spory wybór dmuchańców. Zamówić u nas można dmuchane zamki, zjeżdżalnie i place zabaw, trampolinę z siatką, euro-bungee oraz kule wodne, które sprawią radość nie tylko najmłodszym uczestnikom zabawy.