„Dziewczyny były wspaniałe 🙂 dzieci zachwycone, nawet te nieco wstydliwe zachęcane przez animatorki z uśmiechem brały udział w zabawach. Podczas wesela, nasi najmniejsi ale niezwykle ważni goście byli w doskonałych rękach, rodzice mogli spokojnie szaleć na parkiecie. Atrakcje dla dzieciaków nie miały końca, cieszyły maluchy ale również rodziców. 🙂 Gorąco polecam! 🙂 ”

– Ania

 

„Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jak Pani potrafiła zaczarować dzieci. Rodzice byli zachwyceni że mogli bawić się bez oglądania się na swoje pociechy. Tyle energii i cierpliwości do dzieci – godne pozazdroszczenia. Polecamy wszystkim planującym swoje wesela i inne imprezy.”

– Weronika

 

„Pani Dominika prowadziła dla nas animację weselną. Dzieci były zachwycone, a Minionek zrobił furorę na parkiecie 🙂 Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę.”

– Łukasz

 

„Bardzo dziękujemy za zorganizowanie super zabawy dla naszych najmłodszych gości weselnych 🙂 Dzieci nie biegały znudzone po sali tylko bawiły się wspólnie dodając uroku zabawie weselnej – o to nam chodziło 🙂 Maluchy zadowolone, a rodzice odciążeni! Polecamy i czekamy na zdjęcia uśmiechniętych buziek!”

– Joanna

 

„Polecam wszystkim! Dzieci bardzo zadowolone, moc atrakcji i kapitalne podejście do dzieci!”

– Marzena

 

„Po raz kolejny mieliśmy okazje bawić się z Panią Dominiką. Dziewczynki były zachwycone urodzinkami zorganizowany przez Rozbrykanego Tygryska. Serdecznie polecam!”

– Kasia

 

„Wspaniałe animacje , cudowna energia animatorek i ciekawe pomysły. Jednym słowem – polecam!”

– Michał

 

„NIC dodać, NIC ująć. Pani Animatorka wykonała swoją pracę na BARDZO wysokim poziomie. Rodzice, a przede wszystkim Dzieci, bardzo zadowoleni.”

– Ewelina

 

„Szkolenie dla przyszłych Animatorów poprowadzone na najwyższym poziomie 😀 Wszystko przećwiczone w praktyce, mnóstwo przydatnych wskazówek i przede wszystkim świetna zabawa! Polecam gorąco każdemu, kto uwielbia dzieciaki.”

– Edyta

 

„Super przygotowani do pracy,mili i zaangażowani animatorzy! Czego chcieć więcej 🤗!”

– Karol

 

„Rewelacja!!! Urodzinki wypadły super! Gorąco polecam! Słowa córki że to były najlepsze urodziny w jej życiu są najlepszą opinią. 😁”

– Elżbieta

 

„Świetny kurs animatora <3 wiele się nauczyłam i była to jednocześnie świetna zabawa 😉 Dominika potrafiła nas zachęcić i przekazać wiedzę w sposób atrakcyjny, polecam w 100% 😉 ”

– Natalia

 

„Mój syn jak i jego goście zadowoleni w 100%. Animatorka potrafi ogarnąć naprawdę ROZBRYKANE i pełne energii dzieciaki. Polecam gorąco 🙂 ”

– Małgorzata

 

„Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do dzieci. 100% zadowolenia. GORĄCO POLECAM!!!”

– Michał

 

„Dzieci jak i rodzice jak najbardziej zadowoleni. Przedłużyliśmy nawet animacje, bo tak się wszystkim podobało. Każdy mówił, że Pani świetnie radzi sobie z gromadką dzieci i bardzo profesjonalnie prowadzi gry i zabawy. Polecam!”

– Natalia

 

„Pełen profesjonalizm. Fantastyczna Pani Dominika z jeszcze lepszymi pomysłami!! Świetnie dogaduje się z dziećmi 🙂 Polecam każdemu !! 🙂 ”

– Dorota

 

„Polecam!! Rozbrykany Tygrysek zabawiał dzieciaki na moim weselu, rewelacja ♥ ”

– Martyna

 

„Serdecznie polecam , dzieci i goście zadowoleni w 100 % 🙂 Minionek był SUPER!! 🙂 🙂 🙂 ”

– Barbara

 

„Genialny kurs! Polecam serdecznie dla wszystkich niewtajemniczonych w animacje, którzy chcą się tego nauczyć!”

– Aleksandra

 

„Młodość, energia i pełny profesjonalizm. Dzieci na Tygryskowych urodzinach rozbrykane i przeszczęśliwe. POLECAM.”

– Łukasz

 

Więcej opinii na temat naszych animacji znajduje się na naszym fanpage’u Facebook.

Kliknij tutaj i dowiedz się co myślą o nas inni Klienci.