Jaki jest nasz przepis na sukces? Elastyczność, kreatywność, długoletnie doświadczenie i duża dawka uśmiechu. Całość sprawia, że potrafimy dopasować animacje zarówno dla kilku-osobowej grupy indywidualnej, jak i dla restauracji, w której mamy kilkadziesiąt pełnych energii dzieciaków.

 

 

Nasze atrakcje dedykowane są dla dzieci od 3 roku życia. Mniejsze szkraby zapraszamy do zabawy pod opieką rodziców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Par Młodych, nasza oferta została rozszerzona o dodatkowe atrakcje dla najmniejszych bobasów. Pomyśleliśmy także o zapewnieniu rozrywki dla wszystkich dzieci, gdy animacje dobiegną końca, a weselny tort będzie ładował dziecięce akumulatorki.

Dodatkowe opcje

KĄCIK MALUCHA

Stworzony został z myślą o najmniejszych uczestnikach uroczystości. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku 1-3 lata. Znajdziecie tu m.in. gumowe skoczki, bujanego konika, tunel do przechodzenia i namiot, klocki wafle, kolorowe piłeczki, książeczki, zabawki edukacyjne oraz wiele innych. A wszystko to na przyjaznej dzieciom piankowej macie.

OPIEKUNKA DLA DZIECKA

Bobasy na uroczystości to nie lada wyzwanie. Na szczęście przychodzimy z pomocą wszystkim rodzicom i gościom. Prywatna niania zajmie się dzieckiem w czasie, gdy rodzice będą mieli możliwość zabawy, swobodnego jedzenia i celebrowania tego wyjątkowego czasu z najbliższymi.

NAGRODY DLA UCZESTNIKÓW ZABAWY

A co w momencie, gdy animator opuści uroczystość, a dzieci zaczną się nudzić? O tą kwestię też zadbaliśmy! Każde dziecko otrzyma od nas kreatywny zestaw upominkowy, który umili czas oraz znajdzie praktyczne zastosowanie w przyszłości. Zdradzimy Wam, że nasze prezenty robią furorę!