Dla dziecka urodziny to NAJWAŻNIEJSZY dzień w roku. Dzięki naszym rozbrykanym animatorom bez wątpienia staną się one również NAJLEPSZYM dniem, o którym długo nie zapomną. Zapewniamy wyśmienitą zabawę dla najmłodszych, a rodzicom dajemy chwilę wytchnienia. Urodzinki organizujemy w domu, mieszkaniu lub w innym, wyznaczonym miejscu. Sprawdź naszą ofertę i spraw, by przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka było niezapomnianym przeżyciem!

URODZINY KLASYCZNE

• 2 godziny zabawy przygotowane adekwatnie do wieku dzieci
• malowanie buziek / tatuaże brokatowe
• modelowanie baloników
• quiz o Solenizancie
• zabawy kreatywne
• zabawę z użyciem chusty animacyjnej i kolorowych piłeczek
• materiały wykorzystywane podczas animacji
• dyplomy dla wszystkich uczestników zabawy

Dodatkowe atrakcje

• warsztaty kreatywne
• piniata
• bańki mydlane XXL
• zamykanie w ogromnej bańce
• fotobudka
• wizyta chodzącej maskotki (Minionek, Myszka Minnie, Myszka Mickey, bałwanek Olaf,królik Bugs)
 

URODZINY KREATYWNE

Specjalnie dla zdolnych (czyli wszystkich!) i ciekawych świata dzieciaków stworzyliśmy urodziny kreatywne poszerzone o godzinne warsztaty kreatywne.

MALOWANIE KOSZULEK/ECO-TOREB

BROKATOWY SLIME

BĄBELKOWE SHOW

ŁAPACZE SNÓW

STRING ART

GEOMETRYCZNE OZDOBY ŚCIENNE

 

URODZINY NA WYPASIE

Dla najbardziej wymagających Klientów dedykowane są urodziny na wypasie ! Jest to połączenie urodzin tematycznych i warsztatów kreatywnych z dopasowaniem wszystkich zabaw do wybranego tematu imprezy wraz z Waszymi ulubionymi atrakcjami m.in. zamykaniem w bańce mydlanej, rozbijaniem piniaty czy odwiedzinami chodzącej maskotki.

Zróbcie przebierane urodziny, zaproście naszego rozbrykanego animatora w tematycznym przebraniu z gotowym programem mega imprezy NA WYPASIE i słuchajcie przez kolejne miesiące, że była to NAJLEPSZA impreza w życiu!

DZIKIE SAFARI

Przyjęcie idealne dla maluszków od 3 roku życia. Na dzieci czeka wspólna wyprawa do dżungli, gdzie poznają różne zwierzątka, a nawet się w nie zamienią, dzięki pomalowanym buźkom. W tropikalnym lesie nakarmimy małpki, potańczymy, zrobimy tatuaże brokatowe, a każde dziecko otrzyma swoje balonowe zwierzątko. Nasze dzikie safari zakończą warsztaty robienia uroczych masek.

KSIĘŻNICZKOWY BAL

Każda mała dziewczynka marzy by na jeden dzień stać się prawdziwą księżniczką. Z nami to możliwe! Elsa z Krainy Lodu wyczaruje na twarzach dzieci piękne malunki, wykona z nimi korony oraz poprowadzi Wielki Bal podczas, którego dzieci odwiedzi bałwanek Olaf. Na dzieci czeka bal pełen wrażeń, zamykanie w magicznej bańce mydlanej i urocze tatuaże brokatowe.

ALE KOSMOS

Gotowi na daleką wyprawę? Sprawdzimy sprawność dzieci, zamkniemy się w bańkowej rakiecie, stoczymy walkę z meteorytami, spotkamy ufoludki i polecimy na podbój kolorowych planet, na których czekają kosmiczne brokatowe tatuaże. Każdy mały astronauta wykona swój własny kosmos, którym będzie mógł się cieszyć w domu przez długi czas.

MINIONKI ROZRABIAJĄ

Wszyscy kochają Minionki, a one kochają się bawić. Pomalujemy wszystkie buzie i rozkręcimy zabawę. Na wszystkie dzieci czeka szalona, kolorowa impreza, którą odwiedzi najprawdziwszy Minionek! Będzie muzyka, limbo, mnóstwo konkursów i specjalny prezent od naszego gościa, tatuaże brokatowe, które będą się mieniły u dzieci aż przez 2 tygodnie. Szaleństwa zakończą warsztaty robienia meeega baniek mydlanych.

LIGA SUPERBOHATERÓW

Trening superbohaterów sprawi, że dzieci będą szybkie jak Flash, będą miały siłę Hulka i będą gibkie jak Spiderman, a własnoręcznie ozdobione maski sprawią, że każde dziecko poczuje się SUPERbohaterem w stylu Batmana. Wspólnie rozwiążemy zagadkę od super-złoczyńcy, a w nagrodę rozbijemy piniatę wypełnioną słodkościami. Przyjmiemy pozę Supermana, rozbroimy bombę i wymodelujemy balonowe uzbrojenie, a każdy odważny bohater zyska tatuaż brokatowy.

ROZBRYKANE LABORATORIUM

Czy to możliwe, żeby coś od tak zniknęło? Czy da się przekłuć balon, żeby nie pękł? Czy coś może jednocześnie tonąć i unosić się na wodzie? Przedstawiamy warsztaty idealne dla dzieci ciekawych świata. Mali naukowcy w rozbrykanym laboratorium wykonają eksperymenty, zobaczą nowe mikroorganizmy, stworzą brokatowy slime i uratują świat przed wirusami.

URODZINY PERSONALIZOWANE

Twoje dziecko ma swojego ulubionego bohatera lub bajkę? Wystarczy, że dasz nam znać co lubi, a my przygotujemy specjalny scenariusz personalizowany.