Wspaniałe dziewczyny ! Dzieci były zaopiekowane i szczęśliwe. Bawiły się tak cudownie ,że wcale nie miały ochoty uczestniczyć w weselu tylko we własnej zabawie. Pełen profesjonalizm i przygotowane na wszystko nawet na braki prądu 🙂 Polecam każdemu z całego serca. !

  Dominika Synowiec-Bodini Avatar Dominika Synowiec-Bodini
  13 września 2022

  Nasze wesele odbyło się 13.08.2022 i gdyby nie Rozbrykany Tygrysek, dzieciaki na pewno padłyby spać dużo szybciej - w końcu wesele to wyczerpująca impreza dla najmłodszych 😉 Ale dzięki cudownej pracy dwóch animatorów, dzieci miały zapewnioną moc atrakcji aż do 00:30 w nocy! Minionek to był strzał w dziesiątkę, a nocna opieka znacznie odciążyła rodziców, którzy mogli w pełni skupić się na zabawie <3 Z całego serca polecam każdemu, kto zastanawia się nad animacjami dla dzieci na swoim weselu. Rodzice maluchów będą Wam wdzięczni, a Wy będziecie spokojni, że pierwszy taniec (który sam w sobie jest stresujący) obędzie się bez dzieci plątających się między nogami :D 100% profeska i ekstra podejście dla najmłodszych <3

  Magdalena Głuch Avatar Magdalena Głuch
  29 sierpnia 2022

  Najlepsza ekipa animatorów - dzieci i dorośli zadowoleni. Animatorzy mają fantastyczne podejście do dzieci, są pełni zaangażowania, z mnóstwem pomysłów. Polecam każdemu ??

  Ania Jedynak Avatar Ania Jedynak
  15 sierpnia 2022